Ja si mund t’i zmadhoni vithet në mënyrë natyrale (Video) – Lajmi.net
Ja si mund t’i zmadhoni vithet në mënyrë natyrale (Video)
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 10:04, 9 January 2017
Nëse doni të keni vithe perfekte, nuk ju duhet asgjë tjetër por vetëm të gjeni 5 minuta nga koha juaj.

Ushtrimet që shihni në videon më poshtë, sipas ekspertëve, do ju ndihmojnë të rregulloni edhe pjesën e belit dhe muskujt e këmbëve.

Fjalët kyçe: Femra

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Rock Wheels
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Berry Rush