Ja si mund të bëni foto profesionale me iPhone (VIDEO) – Lajmi.net
Ja si mund të bëni foto profesionale me iPhone (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 19:33, 18 May 2017
Apple ka publikuar disa video ku tregon se si mund të bëni foto profesionale me iPhone.

Në këto video gjeni instruksionet për fotot portret, foto nga afër, panoramë vertikale dhe foto gjatë natës pa blic.

Videot janë të shkurtra dhe japin shpjegim të qartë se si ti realizoni këtë foto. /albeu.com

Fjalët kyçe: foto profesionale, iPhone

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master Japan
  • Play Stealth Sniper