Ja si duket organi gjenital pas kthimit të virgjërisë me qepje (FOTO) – Lajmi.net
Ja si duket organi gjenital pas kthimit të virgjërisë me qepje (FOTO)
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 21:10, 16 April 2017
Shumë femra preferojnë të kryejnë intervenime në vaginë me ose pa dëshirën e tyre.

E, shumë vajza shqiptare për shkak të mentalitetit jo-adekuat po ngarejnë pas mjekëve për të rikthyer virgjërinë.

Njëra nga ndërhyrjet e cila përdorët është edhe qepja e buzëve të vaginës. Qepja bëhet me penj absorvues (me penj të cilat i absorvon trupi vetë dhe largohen pas disa ditësh).

Kjo metodë është veçmas e shprehur në Tiranë, aty ku mediat nga Shqipëria kohë më parë raportuan se mjekët po paguhen nga 180 e deri në 500 euro për këtë intervenim.

Numri më i madh i kërkesave të tilla vjen nga studentet, ndërsa stina e preferuar mbetet vera, në prag të fejesave apo martesave me mërgimtarë.

Fjalët kyçe: Organi gjenital, virgjeria

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels