Ja si dukej Ryva Kajtazi në fillim të karrierës (Video) – Lajmi.net
Ja si dukej Ryva Kajtazi në fillim të karrierës (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:42, 13 September 2017
Sot është një nga këngëtaret më të bukura.

E tillë, Ryva Kajtazi ka qenë edhe në fillim të karrierës, edhe pse nëse shohim një klip të saj të bërë vite më parë dhe e krahasojmë me fotografitë e sotshme, kuptojmë se ajo ka kryer operacione plastike, siç është hunda e rimodeluar, shkruan lajmi.net

Edhe kilet e humbura, e tashmë të rifituara pas lindjes së vajzës, kanë qenë pjesë e ndryshimeve të saj.

E si është dukur Ryva dikur, e keni në klipin më poshtë të këngës ‘Veç a po don’./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Ryva Kajtazi, Veq a po don

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Berry Rush
  • Play Bike Rivals