Ja se si do të duket BMW iX3 elektrik – Lajmi.net
Ja se si do të duket BMW iX3 elektrik
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 8:44, 26 April 2018
Motori elektrik arrin një prodhim maksimal prej 200 kW / 270 hp.

Me ngarkim të shpejtë bateria duhet të ngarkohet brenda 30 minutash. Modeli është prodhuar nga ndërmarrja e përbashkët BMW Brilliance Automotive në Shenyang të Kinës .

Pra, nuk dihet kur dhe nëse duhet të vijë në Evropë në treg. Gjithashtu për çmimin nuk ka asnjë informacion. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO