Ja sa të fortë e ka goditjen Anthony Joshua (VIDEO) – Lajmi.net
Ja sa të fortë e ka goditjen Anthony Joshua (VIDEO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 20:40, 10 June 2017
Nëse keni shikuar ndonjëherë një ndeshje boksi të Anthony Joshua dhe keni qenë kureshtarë të dini se sa ‘shkatërruese’ është goditja e tij, atëherë kjo video është për ju.

Fjalët kyçe: Anthony Joshua

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play World Soccer Champion
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Supercar Showdown