Ja sa shumë ndryshon pamja e njeriut vetëm brenda një dite (Foto) – Lajmi.net
Ja sa shumë ndryshon pamja e njeriut vetëm brenda një dite (Foto)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 19:27, 17 May 2018
Çdo ditë, miliona njerëz zgjohen në mëngjes dhe i kushtojnë kohë vetës për dukjen e ditës së gjatë që i pret ata.

Rezultatet mund të ndryshojnë, por një gjë është e sigurtë – pamja e njeriut ndryshon shumë, madje edhe brenda një dite, transmeton lajmi.net

Kjo temë është realizuar në një set fotografik të fotografes belge Barbara Iweins dhe projekti i saj u titullua “7 AM – 7 PM”.

Ajo realizoi fotografi të njerëzve të ndryshëm në ora 7 të mëngjesit kur zgjoheshin nga gjumi dhe në ora 7 të mbrëmjes, ndërsa ndryshimet ishin të mëdha./Lajmi.net/ 

123456789

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO