Ja sa kushtoi vetura luksoze e Alban Mehmetit – Lajmi.net
Ja sa kushtoi vetura luksoze e Alban Mehmetit
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:20, 6 December 2017
Ditë më parë përmes rrjeteve sociale kemi parë që këngëtari Alban Mehmeti ka blerë një veturë të re të tipit ‘Porsche’ .

Këngëtari ishte i ftuar në një intervistë për emisionin ‘Mirage’, prodhim i lajmi.net.

Në intervistën e tij, Albani ka folur rreth projekteve të reja, publikimit të albumit me Kaltrina Selimin si dhe për jetën private.

Ndër të tjera,  ai u pyet edhe në lidhje me blerjen e veturës së re e tipit “Porsche” të cilat këngëtari i ka pasion.

Ndiqeni videon e mëposhtme nga minuta 4:4o dhe mësoni se sa është çmimi i një veture të tillë të re. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Alban Mehmeti, Mirage

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master Japan
  • Play Pro Kicker Frenzy