Ja sa do të kushtojë Iphone 8 (Foto) – Lajmi.net
Ja sa do të kushtojë Iphone 8 (Foto)
Autori: Lajmi.net Teknologji 11:28, 16 May 2017
Kompania Apple besohet se në muajin tetor do ta qes në treg modelin më të ri të smartfonit Iphone 8.

Ky model do të kushtojë as më shumë e as më pak se 850 dollarë.

Iphone më i ri nga Apple për herë të parë do të vijë me 256 GB memorie të brendshme, sensorë 3D dhe ekran jashtëzakonisht cilësor.

Të gjitha këto karakteristika e justifikojnë çmimin e lartë me të cilin do të dalë në shitje së shpejti, edhe pse ditë më parë u raportua se ky model do të kushtojë më shumë se 1000 euro.

Fjalët kyçe: Apple, iPhone 8

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master
  • Play iStunt 2