Ja pse Rezarta shtoi peshë sa ishte në Turqi (Foto) – Lajmi.net
Ja pse Rezarta shtoi peshë sa ishte në Turqi (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:20, 13 September 2017
Këngëtarja e njohur Rezarta Shkurta është kujdesur që të duket gjithmonë bukur dhe fine në paraqitjet e saj televizive.

Ajo ruan linja të mira trupore, ndonëse kohëve të fundit duket se ka ‘devijuar’ pak nga vija e saj e trupit, transmeton Telegrafi.

Këtë gjë e tregon edhe vet ajo përmes një fotografie të publikuar në llogarinë e saj personale në Instagram, shkruan Telegrafi.

Veshur në një fustan të shkurtër, ngjyrë të kuqe, këngëtarja dukej pak më e plotë se zakonisht, sidomos te pjesa e barkut.

E për këtë gjë, ajo dha një arsyetim në mbishkrimin e fotografisë, ku shkruante: “Barku! Efekti anësor i bakllavasë turke”.

Këto ditë ajo ndodhet me pushime në Turqi së bashku me mikeshën e saj, ndërsa duket se ngrënia e tepërt e ëmbëlsirave tradicionale turke, ka qenë shkaktari që këngëtarja ka shtuar paksa peshë.

Megjithatë, Rezarta duket joshëse dhe tërheqëse në çdo fotografi.

Barku! Efekti anesor i bakllavase turke🙈 #NoPhotoshop #50KgMeMik #70KgPaMik 😩

A post shared by Rezarta Shkurta (@rezartashkurta) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO