Ja pse Plisat mungojnë në finalen Sigal Prishtina – KB Peja (FOTO) – Lajmi.net
Ja pse Plisat mungojnë në finalen Sigal Prishtina – KB Peja (FOTO)
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 20:02, 19 February 2017
Sigal Prishtinës i duhet të sfidojë KB Pejën në finalen e Kupës së Kosovës pa Plisat.

Tifozët kryeqytetas nuk janë të pranishëm në palestrën ‘Minatori’ për të mbështetur Sigal Prishtinën në finalen e Kupës së Kosovës.

Në njoftimin e bërë në faqen e tyre në Facebook, Plisat sqarojnë se nuk kanë udhëtuar për në Mitrovicë, shkaku i mungesës së transportit.

“Njoftim:Per shkak te transportit neve na u pa mundesua udhetimi ne Mitrovice. Duam fitore”, thuhet në njoftimin e Plisave, përcjell lajmi.net.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master Japan
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bubble Trouble