Ja përse duhet të qëndroni brenda veturës suaj (Video) – Lajmi.net
Ja përse duhet të qëndroni brenda veturës suaj (Video)
Autori: Lajmi.net Lifestyle 11:33, 5 September 2017
Ky luan ua jep një mësim të mirë turistëve...

Turistët po qëndronin jashta veturave të tyre duke i bërë fotografi luanit.

Luani u ndje i keqtrajtuar nga turistët. Nëse ai do të kishte vendosur që të sulmojë, nuk do të kishte pasur kohë mjaftueshëm për të hyrë brenda veturë dhe për ta mbyllur dritaren, transmeton lajmi.net

Prandaj, në këtë rast dhe në çdo rast tjetër, dalja në dritare sjell rrezik sidomos për fëmijët. Kushtojuni kujdes veprimeve tuaja, sepse mund të kushtojnë me jetë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Fotografi, Luani, veturë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush
  • Play Bike Rivals