Ja për ku morën rrugën babë e bir, Sabri e Ermal Fejzullahu (Foto) – Lajmi.net
Ja për ku morën rrugën babë e bir, Sabri e Ermal Fejzullahu (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:17, 14 September 2017
Sabri Fejzullahu dhe djali i tij Ermali gjithmonë kanë qenë të afërt me njëri-tjetrin.

Jo veç si babë e bir por ata mes vete duken të kenë edhe raporte miqësore pasi i lidh shpesh edhe profesioni, shkruan lajmi.net

”E ku ka ma mire se me marr rruge me babë…. Dubrovnik me Sabrianon”, ka shkruar Ermali përkrah një fotografie të publikuar në Istagram të cilën e kanë realizuar në Dubrovnik./Lajmi.net/

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master
  • Play Berry Rush
  • Play Bike Rivals