Ja nga çka hoqi dorë Leonora Jakupi për familjen e saj – Lajmi.net
Ja nga çka hoqi dorë Leonora Jakupi për familjen e saj
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:00, 14 November 2017
Në emisionin ‘Mirage’ ka folur për shumë gjëra.

E si çdo herë tjetër, Leonora Jakupi në këtë intervistë, ka rrëfyer për familjen e saj dhe të kaluarën, shkruan lajmi.net

Është një sakrificë që ajo e ka bërë, e që po e përcjell edhe sot.

Se për çka bëhet fjalë, kuptojeni në minutën e 6:35./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Leonora Jakupi, Mirage

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball