Ja në ora sa zhvillohet nesër meçi mes Bellew dhe Haye – Lajmi.net
Ja në ora sa zhvillohet nesër meçi mes Bellew dhe Haye
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 23:25, 4 May 2018
David Haye dhe Tony Bellew do të ngjitën sërish në ring, për të dhuruar një tjetër natë të magjishme për boksin.

Pas konferencave për shtyp ditën e enjte, sot (e premte) dy boksierët kanë bërë matjet e fundit para meçit të ditës së shtunë.

Ky meç, do të jetë një përsëritje e meçit të vitit të kaluar, ku Bellew mundi Hayen.

Lufta mes Tony Bellew dhe David Haye zhvillohet ditën e shtunë, me fillim nga ora 23:00./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Boks, David Haye, Tony Bellew

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play Stealth Sniper