Ja në ora sa zbarkojnë në Shkup Real Madridi dhe Manchester Unitedi – Lajmi.net
Ja në ora sa zbarkojnë në Shkup Real Madridi dhe Manchester Unitedi
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 11:08, 7 August 2017
.

Qyteti i Shkupit ka nderin që sot dhe nesër të ketë në “konak” dy nga tre skuadrat më të pasura në botë.

Real Madrid dhe Manchester United, sot do të zbarkojnë në Shkup, ndërsa nesër në stadiumin ‘Filipi II’, do të zhvillojnë finalen e Superkupës së Evropës.

Siç është planifikuar, Manchester United pritet që në ora 13:00 të zbarkojë në aeroportin e Shkupit, ndërsa pak më vonë se 30 minuta do të zbarkojë Real Madridi./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bike Rivals
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Rock Wheels