Ja me kë po vjen në bashkëpunim 2po2 – Lajmi.net
Ja me kë po vjen në bashkëpunim 2po2
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:22, 12 October 2017
Pos nipit të tij, Capital T-së, edhe reperi 2po2 po vjen me këngë të re.

Dritat dhe reperi shumë shpejt do ta sjellin një këngë të përbashkët, shkruan lajmi.net

Këtë gjë e ka bërë të ditur këngëtari Yll Limani përmes një fotografie të hedhur në Instastory.

Ylli nuk ka zbuluar asnjë detaj tjetër pos këtij fakti, duke lënë në pritje gjithë fansat e tyre.

Se çka do na sjellin ata, presim të shohim./Lajmi.net/

22472152_2402192373339583_841649293_o

Fjalët kyçe: 2po2, Dritat

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master