Ja me kë ishte Arti në Çakorr për ‘demarkacionin’ – Lajmi.net
Ja me kë ishte Arti në Çakorr për ‘demarkacionin’
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:40, 7 December 2017
Ka kohë që demarkacioni u bë temë diskutimi kudo në Kosovë.

E Çakorrin, përpos shumë politikanëve, e ka vizituar edhe këngëtari kosovar Art Abazi, shkruan lajmi.net

Ai në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet në këtë vend, por, ka ironizuar me shkrimin që ka lënë.

Në veshjen e  Artit ishin personazhet e filmit të animuar “Tom&Jerry”.

E sipas shkrimit, ai ka qenë në këtë vend me dy personazhet për t’u “interesuar” për këtë çështje, duke lënë të kuptohet se vizitimi i këtij vendi po bëhet vetëm për interesa personale nga udhëheqësit.

Në fakt, e vërteta është se Arti në Çakorr ka qenë për t’u relaksuar./Lajmi.net/

screenshot_1

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO