Ja kush do e hapë natën e dytë të festivalit “Kënga Magjike” – Lajmi.net
Ja kush do e hapë natën e dytë të festivalit “Kënga Magjike”
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:47, 6 December 2018
Sonte mbahet nata e dytë e festivalit “Kënga Magjike 2018”.

E në këtë natë do të performojnë emra të mëdhenj të cilët do ndezin skenën e Këngës Magjike, shkruan lajmi.net.

Dje ky festival ishte hapur nga këngëtarja, Anxhela Peristeri e cila ishte fituese e vitit të kaluar kurse sonte spektakli do të startojë me artistin, Kelly.

“Kam pak emocione në fillim sepse jam i pari që do të hap “Këngën Magjike” dhe shpresoj t’ja dal sa më mirë”, shprehet ai në videon e publikuar në rrjete sociale. /Lajmi.net/

KELLY Kenga Magjike #TvKlan #KlanHD #KengaMagjike2018 www.tvklan.al

Publiée par Tvklan sur Jeudi 6 décembre 2018

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO