Ja kur zhvillohen super-ndeshjet që prodhoi shorti i Ligës së Kampionëve – Lajmi.net
Ja kur zhvillohen super-ndeshjet që prodhoi shorti i Ligës së Kampionëve
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 12:41, 11 December 2017
Ndeshjet e para do të zhvillohen më 13/14 dhe 20/21 shkurt 2018, ndërsa ato të kthimit më 6/7 dhe 13/14 mars.

Në Nyon të Zvicrës u tërheq shorti i fazës së 1/16-ës në Ligën e Kampionëve.

Tani i kemi mësuar 8 çiftet, ku pritet të kemi disa super-përballje, përcjellë “Lajmi.net”.

Ndeshjet e para do të zhvillohen më 13/14 dhe 20/21 shkurt 2018, ndërsa ato të kthimit më 6/7 dhe 13/14 mars.

Më poshtë i keni çiftet komplete:

1: Juventus – Tottenham
2: Basel – Man City
3: Porto – Liverpool
4: Sevilla – Man Utd
5: Real Madrid – PSG
6: Shakhtar – Roma
7:  Chelsea – Barcelona
8: Bayern – Besiktas. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO