Ja kur do të publikohet kënga e re e Bleros – Lajmi.net
Ja kur do të publikohet kënga e re e Bleros
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:40, 12 October 2017
Dje përmes një fotografie në Instastory, njoftoi se po xhironte klipin e ri.

E sot, nëpërmjet një fotoje të hedhur në Instagram, këngëtari Blero Muharremi tregoi titullin e këngës së këtij klipi, po ashtu zbuloi edhe datën e lansimit, shkruan lajmi.net

Pra, kënga quhet ‘Mbylli Sytë’ dhe do të publikohet me 17 tetor.

Blero në Instagram ka hedhur edhe disa fotografi, të shkëputura nga videoja.

Kujtojmë që projekti i fundit deri më tani i Bleros është kënga ‘Ndale’ e publikuar në korrik e cila ka mbledhur afër 1 milion klikime./Lajmi.net/

#MbylliSyte 17.10.2017

A post shared by bleromuharremi (@bleromuharremi) on

Fjalët kyçe: Blero, Mbylli Syte

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bubble Trouble