Ja kur do të publikohet dueti mes Dua Lipas dhe Miguel (Foto) – Lajmi.net
Ja kur do të publikohet dueti mes Dua Lipas dhe Miguel (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:58, 19 April 2017
Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa, nuk po ka të ndalur sa i përket realizimit të këngëve të reja.

Ajo tashmë e ka gati duetin me Miguel, këngëtar shumë i njohur në SHBA, shkruan lajmi.net

Fjala është për këngën ‘Lost in your light’ që do të lansohet me datën 21 të këtij muaji.

Kujtojmë që Miguel është i njohur edhe me duetet me emra tjerë të njohur në botë siç janë Chris Brown, Kendrick Lamar,Mariah Carey e të tjerë!/Lajmi.net/

🔥 @dualipa lostinyourlight f. me 4.21.17 🔥

A post shared by Miguel (@miguel) on

Fjalët kyçe: Dua Lipa, Miguel

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball