Ja kur do të fillojë meçi Conor McGregor – Floyd Mayweather – Lajmi.net
Ja kur do të fillojë meçi Conor McGregor – Floyd Mayweather
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 23:36, 26 August 2017
.

“T-Mobile Arena” do të jetë vendi në Las Vegas ku do të zhvillohet super meçi ndërmjet Conor McGregor dhe Floyd Mayweather.

Dyshja kanë kryer matjet zyrtare në orët e para të së shtunës sipas kohës tonë lokale, ku McGreagor arriti të humb peshë në kohë duke zbritur në 69 kilogramë, ndërsa Mayweather kishte 67.5 kilogramë.

Ky meç që po cilësohej si ndër më të mëdhenjtë viteve të fundit, pritet të fillojë rreth orës 05:00 të mëngjesit, sipas kohës tonë lokale.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Supercar Showdown
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bike Rivals