Ja kur dalin në shitje biletat e ndeshjes Kosovë – Maqedoni – Lajmi.net
Ja kur dalin në shitje biletat e ndeshjes Kosovë – Maqedoni
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 22:46, 28 July 2017
Federata e Basketbollit të Kosovës përmes një postimi në Facebook ka bërë të ditur se të martën do të dalin në shitje biletat e takimit Kosovë – Maqedoni.

Kjo ndeshje është e vlefshme për parakualifikimet për Botërorin “Kina 2019”.

“Biletat për ndeshjen e madhe për parakualifikimet për Kampionatin Botëror “Kina 2019” do të dalin në shitje të martën në lokacionet sheshi “Zahir Pajaziti”, përkatësisht tek amfiteatri dhe tek obelisku Neë Born”, shkruhet në njoftimin e FBK-së.

FBK-ja bën të ditur se çmimi i një bilete është 4 euro.

Ndeshja Kosovë – Maqedoni do të zhvillohet të mërkurën, 2 gusht, në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve me fillim nga ora 20:15.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion
  • Play Rock Wheels