Ja ku mund ta shikoni ndeshjen, Azerbajxhan U21 – Kosovë U-21 – Lajmi.net
Ja ku mund ta shikoni ndeshjen, Azerbajxhan U21 – Kosovë U-21
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 14:34, 14 November 2017
Djelmoshat e Rafet Prekazit do të luajnë nga ora 15:00. Ndeshja zhvillohet nga ora 15:00.

Kosova U-21 luan sot përballë Azerbajxhanit U-21, në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian.

Djelmoshat e Rafet Prekazit do të luajnë nga ora 15:00. Ndeshja zhvillohet nga ora 15:00.

Por, dilema më e madhe është se kush e transmeton takimin.

Në Kosovë, asnjë televizion nuk ka arritur të marrë të drejtat për transmetim, shkruan “GazetaOlle.com”.

Mirëpo, ndeshjen mund ta shikoni në LiveStream, tek ky link: http://www.cbcsport.tv/live/

UEFA ka publikuar formacionet zyrtare të të dyja skuadrave.

Kosova luan me: Bekaj, Kolgeci, Ismajli, Feka, Hasani, Broja, Bytyqi, Jashari, Daku, Krasniqi dhe Loshaj, shkruan “GazetaOlle.com”.

Befasi është aktivizimi i Mirlind Dakut dhe Muharrem Jasharit.

Kujtojmë që të enjten, Kosova pësoi humbje të enjten 4:0 nga Izraeli U-21 në stadiumin “Adem Jashari” në Mitrovicë.

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO