Ja koleksioni i veturave të Neymar (Video) – Lajmi.net
Ja koleksioni i veturave të Neymar (Video)
Autori: Lajmi.net Auto 13:15, 17 May 2017
Futbollisti brazilian Neymar, duket se është një adhurues i madh i veturave të shpejta dhe luksoze.

Ai në koleksionin e tij ka vetura mjaft të shtrenjta, ndërsa ajo me çmimin më të lartë është Ferrari 458 Spider, që e arrin shumën prej 290 mijë dollarëve.

Më poshtë mund të shihni videon me koleksionin e veturave të Neymar./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: luksoze, Neymar, Vetura

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master