Ja çka vërejnë meshkujt së pari tek femrat – Lajmi.net
Ja çka vërejnë meshkujt së pari tek femrat
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 20:23, 16 March 2017
Tërheqja është një gjë shumë individuale, por janë disa “pika” në trupin e një femre që menjëherë provokojnë interesin e meshkujve.

Anketa është kryer me një kampion prej pesë mijë meshkujve, në të cilën të anketuarit është dashur që t’iu përgjigjen pyetjes “çka është gjëja e parë që vëreni te një femër që ju tërheq fizikisht?”, ka sjellë rezultate interesante, raporton zaodvoljna.hr.

Edhe pse ne fillim u mendua se gjinjtë dhe prapanica me siguri do të jenë në vendin e parë, përgjigjet ishin pak më shumë imagjinative.

Pra, në radhë të parë janë sytë e femrave, do të thotë shikimi, ndërsa në të dytin ishte buzëqeshja.

Pastaj vijojnë: gjinjtë, flokët, pesha, këmbët, stili, prapanica, lartësia, dhe në fund, lëkura.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Supercar Showdown
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Zombie Big Trouble