Ja çka thotë Nita Latifi për këngëtaret e njohura që nuk këndojnë ‘live’ (Video) – Lajmi.net
Ja çka thotë Nita Latifi për këngëtaret e njohura që nuk këndojnë ‘live’ (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:49, 16 July 2017
Mysafire në emisionin 'Mirage' këtë javë ishte këngëtarja Nita Latifi.

Ajo foli rreth fillimeve të para të karrierës duke treguar kështu detaje intereante, shkruan lajmi.net

Nita gjithashtu ka për të thënë diçka për këngëtaret të cilat kanë arritur të bëhen të njohura me projekte muzikore e që nuk i shohim pothuajse asnjëherë duke kënduar ‘live’.

Përgjigjen interesante rreth kësaj dhe shumë detaje të tjera kuptoni në intervistën e plotë:

 

Fjalët kyçe: Nita Latifi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master