Ja çka i bëri moderatori kosovar komedianit Shpëtim Haj – Lajmi.net
Ja çka i bëri moderatori kosovar komedianit Shpëtim Haj
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:04, 14 March 2018
Njihet si një nga komedianët më të ndjekur në Instagram.

Por kësaj here, Shpëtim Haj është përballur me një sfidë shumë interesante, shkruan lajmi.net

Ka qenë Visar Kalludra, moderatori kosovar i cili në Instagram ka hedhur një video ku shihet si në sfidën e radhës do jetë si shitës në butik.

Por, kur erdhi Shpëtim Haj, ai e bindi t’i blej gjithë ato rroba.

Për më shumë shikojeni videon qesharake të tyre./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO