Ja cili sport është ideal për ju! (Video) – Lajmi.net
Ja cili sport është ideal për ju! (Video)
Autori: Lajmi.net Kuize 18:09, 22 April 2017
A dëshironi të dini se cili sport është ideal për ju?

Atëherë, mjafton të ndiqni pyetjet e mëposhtme dhe sapo t’i mblidhni pikët, do të merrni përgjigjen finale, transmeton lajmi.net

“Në cilën stinë keni dëshirë më shumë të luani? Sa jeni të gjatë? Çfarë preferoni të veshni?
A mund t’i mbani mend shumicën e rregullave? “- janë vetëm disa nga pyetjet sipërfaqësore që duhet t’ju përgjigjeni, në mënyrë që ta nxjerrni konkreten nga e përgjithshmja.

Përzgjedhja e përgjigjes suaj, në mesin e katër opsioneve, ju drejton tek alternativa me të cilën do të kuptoni për sportin që ju përket juve. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: sport ideal

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play World Soccer Champion
  • Play Berry Rush
  • Play Turbo Racing 3