Ja cili reper shqiptar e kishte idoll Memli Krasniqin (Foto) – Lajmi.net
Ja cili reper shqiptar e kishte idoll Memli Krasniqin (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:38, 20 March 2017
Reperi Mc Qopa si duket e ka marrë shumë seriozisht rikthimin në skenën muzikore shqiptare.

Ai, ani pse larg kamerave ka punuar për t’i mbajtur pranë fansat që i ka pasur por tani ka vendosur që të mos i zhgënjej ata dhe të rikthehet edhe më fuqishëm, shkruan lajmi.net

Qopa në emisionin ‘Reload’ ka folur rreth karrierës së tij dhe jetës jashtë kamerave por edhe ka zbuluar se e kishte idoll Memli Krasniqin atëher kur ishte këngëtar.

Mc Qopa tregon se e ka dashur shumë grupin ‘Ritmi i rrugës’ dhe tekstet që janë trajtuar kanë qenë madhështore./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: MC Qopa

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown