Ja cilët kolegë i zgjedh Shkenda për ‘trileqe’ – Lajmi.net
Ja cilët kolegë i zgjedh Shkenda për ‘trileqe’
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:20, 13 January 2018
U vu në pozitë të vështirë.
Në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit Mirage, e ftuar ishte Shkenda Dubova.
E pyetur se kë do ta zgjedhte ajo për “trileqe” mes Bleones, Stresit dhe Morenes, ajo pati vështirësi të përgjigjej, shkruan lajmi.net

Por meqë rubrika kërkon ta zgjedhë një,  ndiqeni videon më poshtë dhe mësoni se për kë vendosi Shkenda./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: shkenda dubova

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Berry Rush
  • Play Bike Rivals