Ja cilat materiale do t’i ndiqni sonte në emisionin “Mirage” – Lajmi.net
Ja cilat materiale do t’i ndiqni sonte në emisionin “Mirage”
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:39, 12 October 2018
Si çdo të premte tjetër, edhe sonte, emisioni “Mirage”, prodhim i lajmi.net vjen me materiale ekskluzive.

Këtë javë në Mirage mund t’i ndiqni këto storie:

-Ekskluzive: Arjola Demiri tregon se përse u nda nga bashkëshorti

-Shqipe Abazi: Këngëtarja e hitit “S’ishte hera e parë më tradhtove”  tregon se pse nuk bën klipe

-Në temën  e javës mund t’i kuptoni se cila ishin skandalet e VIP-ve shqiptarë me bisedat erotike

-Në rubrikën “Kë Zgjedh?!” përgjigjet Fifi

Materialet e emisionit mund t’i ndiqni sonte nga ora 19:00 në faqen e lajmi.net në Facebook dhe më pas në kanalin e lajmi.net në Youtube.

“Mirage”, emision me autor Butrint Pasjaqa dhe gazetar Erdonit Hoxha. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO