Ja çfarë po bëjnë Ami dhe Ermali këtë vikend – Lajmi.net
Ja çfarë po bëjnë Ami dhe Ermali këtë vikend
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:01, 14 January 2018
Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë çift shumë simpatik.

Dyshja kanë lënë pas gjithë angazhimet e tërë javës për tu relaksuar në vikend, shkruan lajmi.net.

Këtë herë, Ami dhe Ermali kanë zgjedhur ambientet me borë për të skijuar, në fakt përmes rrjeteve sociale Ami kishte treguar se këtë herë vetëm po shikonte të tjerët.

Kjo ngase, ajo është shtatzënë dhe po pret fëmijën e dytë, andaj po kujdeset për foshnjën që pritet të vije në jetë shumë shpejt.

Në Insta-Story, Ami ka publikuar një fotografi në të cilën shihet përkah Ermalit, të dy të pajisur me veshje skijimi. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: amarda toska, Ermal Mamaqi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bow Master