Ja çfarë ndodh nëse i jepni për herë të parë telefon një 12 vjeçari (Video) – Lajmi.net
Ja çfarë ndodh nëse i jepni për herë të parë telefon një 12 vjeçari (Video)
Autori: Lajmi.net FunRrjetet SocialeTeknologji 13:37, 28 June 2017
Tashmë nuk është për t'u habitur se fëmijët madje edhe të moshës pesë vjeçare kanë telefona të mençur me vete, shkruan lajmi.net

Por, çfarë nëse deri në moshën 12 vjeçare nuk ua jep telefonin asnjëherë dhe në atë kohë për herë të parë kanë telefon në dorën e tyre?

Reagimi i tyre ka qenë i ndryshëm, janë ndjerë entuziastë, kanë parë botën nga një tjetër këndvështrim.

Ata flasin për rrjetet sociale gjithçka të vërtetë, pa frikë. Shikojeni videon më poshtë dhe do të kuptoni çfarë kanë thënë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO