Ja çfarë mund të bëjë viagra në spermën tuaj, ka një efekt vërtetë të habitshëm – Lajmi.net
Ja çfarë mund të bëjë viagra në spermën tuaj, ka një efekt vërtetë të habitshëm
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 16:37, 14 April 2017
Një pilulë blu ka ndryshuar jetën seksual të shumë personave në botë

Dhe ndërsa ne e dijmë që shumë persona marrin viagra për të pasur një seks më të mirë, është zbuluar se viagra ka një tjetër efekt pozitiv në marëdhënien seksuale, shkruan Daily Star, transmeton lajmi.net.

Një studim i ri ka treguar se rezultatet vërtetë janë të habitshme.

Viagra poashtu ndikon në spermën dhe i jep asaj një shëndet më të fort dhe i ndihmon gratë të cilat kanë probleme me shtatëzaninë e tyre.

Ky nuk është efekti i vetëm pozitim i viagrës, sepse edhe më herët është raportuar se ky produkt ka edhe efekte tjera pozitive. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: seks, viagra

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play World Soccer Champion