Ja çfarë iu bënte Messi kundërshtarëve, kur ne nuk e njihnim (VIDEO) – Lajmi.net
Ja çfarë iu bënte Messi kundërshtarëve, kur ne nuk e njihnim (VIDEO)
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 21:03, 20 March 2017
Talenti i Lionel Messit është me të lindur, këtë e tregon kjo video, ku shfaq disa nga aftësitë e argjentinasit si pjesë e akademisë te Barcelonës, kur askush nuk e njihte.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Lionel Messi, SC Barcelona

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper
  • Play World Soccer Champion
  • Play Turbo Racing 3