Ja çfarë i ndodhi Leonora Jakupit gjatë koncertit në Skenderaj (Foto) – Lajmi.net
Ja çfarë i ndodhi Leonora Jakupit gjatë koncertit në Skenderaj (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:20, 20 March 2017
Këngëtarja Leonora Jakupi, sot ka mbajtur një koncert në vendlindjen e saj në Drenicë.

Koncerti i cili është mbajtur sot në Skenderaj, ka pasur karakter humanitar dhe në të përveç Leonora Jakupit kënduar edhe disa emra të tjerë të njohur.

Por derisa Leonora ishte në skenë, është ndërprerë energjia elektirke, kjo ka bërë që publiku të këndojë bashkë me Leonora Jakupin derisa u rikthye energjia elektrike, transmeton Magazina.al

“Kur nalet rryma publiku knon vet” ka thënë Leonora në një video të publikuar në Instastory, ku duket se atmosfera nuk ka munguar.

Fjalët kyçe: Leonora Jakupi

Fotolajm

Pandat gjigante mbushin 1 vjeç në Makao
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Berry Rush
  • Play Stealth Sniper
  • Play 8 Ball Pool