Ja çfarë hanë njerëzit e shëndetshëm për mëngjes – Lajmi.net
Ja çfarë hanë njerëzit e shëndetshëm për mëngjes
Autori: Lajmi.net LifestyleShëndeti 3:48, 20 March 2017
Në mënyrë që të hani shëndetshëm nuk keni nevojë që t’i përmbaheni një diete dhe të blini produkte të veçanta.

Ju mund të hani shëndetshëm edhe duke blerë produkte të përballueshme dhe jo shumë të shtrenjta.

E njerëzit e shëndetshëm nëpër botë hanë për mëngjes këto ushqime:

Avokado të fërguar me vezë

Fruta dhe tost me gjalpë dhe sallame

Vezë, tost me avokado dhe boronica

Fruta, perime dhe tost me ushqyes

Supë avokado

Petulla të shëndetshme

Bollgur me pure bananesh

Omlet me avokado dhe salmon

Omlet me perime

Tost avokado me djathë dhe vezë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master
  • Play iStunt 2