Ja çfarë “bishe” është ‘King’ Arthur Abraham (VIDEO) – Lajmi.net
Ja çfarë “bishe” është ‘King’ Arthur Abraham (VIDEO)
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 22:23, 22 April 2017
Haxhi Krasniqi ndodhet përballë një tjetër momenti të rëndësishëm në karrierën e tij.

Boksieri nga Juniku që synon majat e boksit, sonte në Erfurt të Gjermanisë ngjitet në ring për t’u ndeshur me ‘King’ Arthur Abraham, tre herë kampion i botës.

Fituesi i këtij dueli do ta ketë mundësinë ta sfidojë titullin kampion bote në kategorinë super të mesme.

Arthur Abraham është 37 vjeçar, dhe një boksier shumë punëtor. Më poshtë mund të shikoni disa nga momentet më të mira në karrierën e tij./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

 

Fjalët kyçe: Haxhi Krasniqi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play 8 Ball Pool
  • Play World Soccer Champion
  • Play Zombie Big Trouble