Izmir Smajlaj shpallet kampion i Evropës në kërcim së gjati midis Beogradit – Lajmi.net
Izmir Smajlaj shpallet kampion i Evropës në kërcim së gjati midis Beogradit
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 20:47, 4 March 2017
Atleti shqiptar Izmir Smajli është shpallur kampion i Evropës në Beograd në kërcim së gjati.

Smajli arriti të kërcejë 8.08 metra, duke arritur të thyejë edhe rekordin kombëtar.

Kampionati Evropian i sallave të mbyllura është duke u zhvilluar në Beograd.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6    

Fjalët kyçe: Izmir Smajli

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Supercar Showdown
  • Play Zombie Big Trouble