Ismet Beqiri e ka seriozisht kandidaturën për Prishtinë, fillon fushatën parazgjedhore (Foto) – Lajmi.net
Ismet Beqiri e ka seriozisht kandidaturën për Prishtinë, fillon fushatën parazgjedhore (Foto)
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 20:22, 20 April 2017
Meqë po flitet për zgjedhje të parakohshme, duket se Lidhja Demokratike e Isa Mustafës nuk po humb kohë për fushatë.

Shefi i Grupit Parlamentar të kësaj partie, Ismet Beqiri tashmë ka nisur vizitat nëpër Prishtinë, komunën të cilën e qeveriste dikur.

Ai sot ka qëndruar në lagjen “Kodra e Trimave” ku ka treguar se ka diskutuar me qytetarë për shumë çështje dhe kërkesa të tyre.

Beqiri është shprehur i bindur se LDK do ta fitojë kryeqytetin në zgjedhjet e ardhshme.

“Takim me qytetar të Kodrës së Trimave,nga nëndega e II-të e Degës tonë. Bisedë e hapur për shumë çështje. Identifikuam kërkesat e qytetarëve për këtë pjesë të lagjes. Me LDK-në këtë vit në qeverisje, Lagjja dhe Prishtina i kthehet zhvillimit, i thotë jo status quos”, ka shkruar ai.

ismeta1 ismeta2 ismeta3 ismeta4 ismeta5

Fjalët kyçe: Ismet Beqiri, LDK, Prishtina

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master