Ish-ushtarit të UÇK-së i duhet operim urgjent, kërkohet ndihmë financiare – Lajmi.net
Ish-ushtarit të UÇK-së i duhet operim urgjent, kërkohet ndihmë financiare
Autori: Lajmi.net Sociale 21:55, 10 May 2017
Kërkohet ndihmë financiare për operimin urgjent të ish-ushtarit të UÇK-së, Fitim Beqirit, nga fshati Xërxe e Opojës, komuna e Dragashit.

Luten miqtë, shokët, dashamirët dhe të gjithë njerëzit me zemër humane dhe që kanë mundësi financiare, ta ndihmojnë financiarisht operacionin e FITIM BEQIRIT, i cili ka pësuar aksident të rëndë.

Numri kontaktues i vëllait të Fitimit, 049 740 949

Xhirollogaria bankare:

Raiffeisen Bank Kosovo J.S.C. Prishtina, Kosovo

Swift Code: RBKOXKPR

Beneficiary’s Name: Afrim Beqiri

Beneficiary’s account: XK051502011000437948

Currency type: Euro

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball