Ish të dashurës së djalit të presidentit po i ‘shpërthen’ gjoksi – Lajmi.net
Ish të dashurës së djalit të presidentit po i ‘shpërthen’ gjoksi
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:48, 13 March 2018
E famshme u bë që nga koha kur ishte në lidhje me Endrit Thaçin, djalin e presidentit Hashim Thaçi.

Fjala është për Drita Stublla, e cila po ashtu njihet edhe si motra e dizajnerës Lia, shkruan lajmi.net

Drita është shumë aktive në rrjetet sociale dhe një fotografi që ka publikuar së fundmi, ka treguar sa seksi është.

Madje, asaj dukej sikur do t’i ‘shpërthente’ gjoksi bombastik!/Lajmi.net/

28944645_1066454003492862_811912162_o

Fjalët kyçe: drita stublla

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Turbo Racing 3
  • Play iStunt 2
  • Play 8 Ball Pool