Ish-Miss Kosova, Mirjeta Shala djeg veten (Foto) – Lajmi.net
Ish-Miss Kosova, Mirjeta Shala djeg veten (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 9:45, 19 June 2017
Se është njëra ndër femrat më të bukura shqiptare, këtë e ka dëshmuar edhe vetë titulli që ajo ka marrë.

Bukuroshja shqiptare, Mirjeta Shala ka publikuar një foto në Insta-Story, me të cilën tregoi se ka pësuar një ‘incident’ të vogël, shkruan lajmi.net.

Në foto ajo me humor ka treguar se duke tentuar të bëhet bukuroshe, ajo ka djegur ballin.

Por, bashkë me të edhe mikja e saj e pësoi të njëjtën gjë, e shkaktar i kësaj ishte një figaro. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO