Ish e dashura Majkut turpërohet nga barku që i është rritur, ja si mundohet ta fshehë atë (Foto) – Lajmi.net
Ish e dashura Majkut turpërohet nga barku që i është rritur, ja si mundohet ta fshehë atë (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:00, 20 March 2017
U fol e u stërfol për lidhjen, ndarjen e saj me reperin Majk, shkruan Artistët Shqiptarë.

Shtatzënia e saj ende vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes mediale. Majku nuk e pranon atësinë dhe si duket tani edhe Majlinda po turpërohet nga barku që i është rritur dhe kudo që shfaqet mundohet ta fsheh atë.

Pse e bënë një gjë të tillë Majlinda?

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO