Ish e dashura e reperit të njohur i tregon atij se çka ka humbur! – Lajmi.net
Ish e dashura e reperit të njohur i tregon atij se çka ka humbur!
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:01, 14 February 2018
Lidhja e tyre qe shumë e komentuar.

Por, tashmë Chris Brown dhe Karrueche Tran kanë ndarë rrugët e tyre, shkruan lajmi.net

E sot bukuroshja Tran në Instagram ka hedhur një fotografi përmes të cilës siç duket ka dashur t’i tregojë Chrisit se çfarë ka humbur ai.

Në foto. Karrueche shihet gjysmë e zhveshur, pikërisht sot që festohet Shën Valentini.

“Ku është dashuria është edhe jeta” janë fjalët e lënë kësaj fotoje./Lajmi.net/

28034958_10156101594734362_528452431_o

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO