Ish e dashura e fton për seks, përgjigja e djalit shqiptar do ju çmendë – Lajmi.net
Ish e dashura e fton për seks, përgjigja e djalit shqiptar do ju çmendë
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 20:25, 17 April 2017
E keni parasysh atë nshprehjen e famshme “I/e dashur jam vetëm në shtëpi”?! Kjo shprehje është bërë hit në rrjetet sociale për arsyen që sapo thuhet, ai ose ajo vrapon për tek shtëpia e tjetrit.

Por një studenti shqiptar i ka ardhur një mesazh më intrigues ndoshta, por ai nuk është tunduar dhe mesazhi që i kthen vajzës është për t’u shënuar.

‘Përshëndetje! Mbrëmë më shkruajti ish e dashura nga universiteti dhe më kërkoi me pak fjalë të kryenim marrëdhënie seksuale. I refuzova sepse ajo histori është mbyllur për mua dhe prandaj e refuzova lezetshëm. Tani jam në një lidhjeme një vajzë tjetër dhe e dua shumë. Këtë histori e tregova për t’ju thënë femrave se jo të gjithë meshkujt janë njësoj’, shkruan djali.

Fjalët kyçe: Djali shqiptar, Seksi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Rock Wheels
  • Play Berry Rush
  • Play Zombie Big Trouble