Ish-anëtari i KQZ-së publikon dokumente për manipulimin e votave në Prishtinë (Foto) – Lajmi.net
Ish-anëtari i KQZ-së publikon dokumente për manipulimin e votave në Prishtinë (Foto)
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 20:43, 20 November 2017
Ish-anëtari i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Florian Dushi, ka akuzuar Lëvizjen Vetëvendosje për vjedhje të votave në Prishtinë.

Ai ka publikuar në llogarinë e tij në Facebook ato që ka thënë se janë dokumente zyrtare, që gjoja tregojnë dallaverxhinjtë e procesit zgjedhor në Prishtinë.

“Dokumentet zyrtare tregojnë dallaverxhinjët e vërtet të procesit zgjedhor në Prishtinë…asnjë dallaver eventual nuk do të kalojë, vullneti i qytetarëve i shprehur në zgjedhjet e djeshme, duhet të pastrohet dhe qartësohet!”, ka shkruar Dushi në rrjetin social.

Fjalët kyçe: Florian Dushi, KQZ

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball