Isco më në fund zgjedh klubin për sezonin e ri – Lajmi.net
Isco më në fund zgjedh klubin për sezonin e ri
Autori: Lajmi.net La LigaMerkatoSport 17:02, 16 March 2017
Isco nuk do të largohet nga Real Madrid.

“Fichajes.net” jep lajmin e madh për tifozët e klubit të Real Madridit.

Mesfushori Isco, nuk do të largohet nga “Santiago Bernabeu”, përcjellë “lajmi.net”.

Klubi i ka përgatitur rinovimin mesfushorit, i cili thuhet që është bindur ta pranojë atë.

Reali e konsideron Iscon si një futbollist me të ardhme të madhe dhe ai pëlqehet shumë edhe nga tifozët. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Isco, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master Japan
  • Play Stealth Sniper